Про нас

Компанія SmartTV.com.ua – це команда кваліфікованих спеціалістів, що пропонує різноманітну допомогу в налаштуванні Smart TV по всій території України та має багаторічний досвід у вирішенні практично будь-яких проблем, пов’язаних зі смарт телевізорами. Ми допоможемо Вам налаштувати телевізор, при необхідності розблокувати та встановити програми для використання можливостей розумного телевізора на 100%.

Наша компанія є невеликою організацією. Саме завдяки цьому ми можемо контролювати якість роботи кожного нашого співробітника, швидше обмінюватися інформацією та досвідом один з одним і, звичайно ж, оперативно реагувати на запити клієнтів. У нас немає необхідності орендувати дорогі офісні приміщення, тому ціни на наші послуги істотно менші за ціни у великих супермаркетах електроніки.

До кожного клієнта ми маємо індивідуальний підхід. Ми не просто вирішуємо поставлені завдання з налаштування Smart TV або розблокування Samsung Smart Hub, але ще й безкоштовно консультуємо замовників з усіх питань щодо аудіо/відео техніки, покращення сигналу WiFi в квартирі або підбір Android приставки.