Додаток TikTok з’явився на Samsung Smart TV

TikTok Samsung Smart TV

Як багато хто з вас знає, TikTok поширюється, як пожежа, з більш ніж 500 мільйонами активних користувачів щомісяця. Зараз Samsung і TikTok оголосили про ексклюзивну угоду, за якою додаток з’явиться на телевізорах Samsung Smart TV. Доступний 39 мовами у понад 150 країнах.

Нова програма була спеціально створена для домашнього перегляду, дозволяючи людям переглядати стрічки “Для вас” та “Підписки”, а також більшість найбільш улюбленого та перегляданого вмісту на TikTok. Цей вміст було організовано у 12 категорій, що охоплює все, від ігор та комедій, до їжі та тварин. Розваги на цьому не зупиняються, оскільки люди також можуть переглядати відео #LearnOnTikTok, щоб отримати останні кулінарні лайфхаки, поради щодо фітнесу та цікаві факти, які пропонує TikTok.

Від 14 грудня 2020 до TikTok можна отримати доступ на всіх моделях Samsung Smart TV з 2018-2020 рр., до яких належать телевізори 4K та 8K, а також Smart Monitor, Premiere, The Frame та The Serif. TikTok можна легко завантажити через Samsung Smart TV App Store, і тепер він буде попередньо встановлений на всі придбані нові телевізори Samsung. Більше того, вміст буде доступний будь-кому – незалежно від того, чи маєте ви обліковий запис TikTok чи ні.

Користувачі зможуть переглядати, лайкати та коментувати популярні відео, надаючи можливість відчути та насолодитися найкращим вмістом TikTok. Користувачі також зможуть заблокувати або позначити вміст, який їх не цікавить, при цьому TikTok автоматично працює в обмеженому режимі – функція, яка відфільтровує вміст, який може бути невідповідним для всіх аудиторій.

Джерело - Samsung

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.