Дослідження: популярність смарт-телевізорів зростає

Згідно зі звітом Conviva(1), сервіси потокового відео в цьому році значно зросли, і глядачі все частіше користуються Smart TV, на які тепер припадає 15% часу усіх переглядів, в порівнянні з 8% в минулому році.Smart TV

Статус потокового відео (The State of Streaming)

Ринок потокового відео продовжує швидко рости, оскільки на нього виходять нові гравці, особливо в час, коли багато людей змушені залишатися вдома через пандемію коронавірусу. Згідно зі звітом, з третього кварталу 2019 року по третій квартал 2020 року час перегляду TV в усьому світі зріс на 57%.

Приставки для потокового відео, такі як Roku, FireTV і Apple TV, як і раніше домінують по якості зображення, на які припадають 50% від загального часу перегляду потокового відео в третьому кварталі 2020 роки (51% в третьому кварталі 2019 року).

Смарт-телевізори, такі як Samsung, LG і Vizio, стали лідерами в 2020 році, майже подвоївши свою частку годин перегляду з 8% в третьому кварталі 2019 року до майже 15% у третьому кварталі 2020 року.

Розподіл часу перегляду між smart пристроями

«Samsung лідирує на ринку розумних телевізорів з 47,4% всього часу переглядів в третьому кварталі 2020 року, затьмаривши наступні разом узяті: телевізори LG – 22,2%, телевізори Vizio – 12,9%, телевізори Android – 8,7%. Замикають п’ятірку телевізорів Amazon Fire TV з 7%», – зазначає Conviva.

Дивлячись на дані, стає ясно, що телевізор – найпопулярніший екран для потокового відео. На підключені телевізійні пристрої, смарт-телевізори і ігрові консолі в сукупності припадало 70% часу перегляду потокової передачі в світі в третьому кварталі 2020 року порівняно з 64% в третьому кварталі 2019 року.

Roku як і раніше залишається найпопулярнішою приставкою для стрімінга. Згідно з даними, PS4 і Xbox One йдуть рука об руку з точки зору потокового відео. Пізніше в цьому місяці Sony і Microsoft випустять свої ігрові консолі наступного покоління, які також підтримують потокові додатки, тоді як Apple, як очікується, випустить нове обладнання Apple TV в наступному році.

Світові лідери по переглядам потокового відео

(1) – Conviva – це інтелектуальна платформа в режимі реального часу для оптимізованих потокових медіа

Джерело https://www.flatpanelshd.com

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.