Ігровий розділ Gaming Hub та підзрядяка пульта від WiFi – новинки Samsung Smart TV 2022

Samsung представили нову лінійку смарт-телевізорів на виставці CES 2022. Серед оновлень варто виділити такі екзотичні функції, як підзарядка пульта від WiFi та підтримку NFT. розробники не обійшли стороною і тему відеігор. Так, телевізори Samsung стали першими, що дозволяють вам грати в ААА відеоігри з хмари, а не тільки з Xbox, PlayStation чи ПК. Після розпливчастого тизера в жовтні Samsung тепер підтверджує, що «обрані» моделі 2022 року явно пропонуватимуть доступ до Nvidia GeForce Now, Google Stadia та хмарного ігрового сервісу Utomik як частини нового окремого інтерфейсу – Samsung Gaming Hub, який Samsung має намір розширяти за рахунок додаткових послуг.

Samsung Gaming Hub призначений не лише для хмарних ігор. Компанія заявляє, що ігрові приставки, підключені через HDMI, також будуть частиною ігрового середовища. Ви зможете використовувати один і той же контролер для консольних та хмарних ігор. Поки що офіційно підтверджена сумісність тільки з контролерами PlayStation і Xbox. Також новая технологія AI Gaming буде створювати рекомендації щодо ігор на головному екрані вашого телевізора.

Samsung Gaming Hub
Samsung Gaming Hub

Доволі цікаво, що Microsoft Xbox Cloud Gaming, також відомий як xCloud, не згадується в рамках релізу Samsung Gaming Hub. Microsoft і Samsung активно співпрацювали в області хмарних ігор у лютому 2020 року, і ентузіастам навіть вдалось встановити xCloud на смарт-холодильник і деякі телефони Samsung на Android, але програму Xbox для смарт-телевізорів, про яку Філ Спенсер розповів у листопаді 2020 року, ще не реалізовано.

Смарт-телевізори Samsung деякий час пропонували програму Steam Link, але директор по ігровим продуктам Май Лусеро підтвердив, що вона не буде частиною ігрового центру.

Покращений пульт дистанційного керування, що здатен заряджатись від Wi-Fi

Samsung Remote 2022

Виставка CES завжди була місцем, де компанії підтверджують свою відданість справі захисту навколишнього середовища та рекламують новітні, більш ефективні продукти та екологічну упаковку. Після представлення Eco Remote на сонячних батареях для своїх телевізорів 2021 року, Samsung заявили, що перехід на пульти дистанційного керування із живленням від сонячних батарей допоможе уникнути 99 мільйонів викинутих батарей протягом семи років.

Нова версія пульта оснащена радіочастотним модулем для збору та перетворення радіохвиль від WiFi роутерів на енергію живлення! Як і попередній Eco Remote, покращений пульт можна заряджати сонячною енергією, від джерела штучного освітлення, а також швидким методом – від USB Type-C.

На жаль, даним модулем не оснащені більша частина гаджетів, оскільки енергії вистачає лише для підзарядки малих пристроїв із низьким рівнем енергоспоживання, до яких безперечно відносяться пульти дистанційного керування для ТВ.

Пульт буде доступний і в білому кольорі спеціально для власників стильних The Frame, Serif і Sero.

Як і у випадку з оригінальним пультом, намір тут полягає в тому, щоб відмовитись від батарейок AAA. Також досліджено інші способи самозаряджання внутрішньої батареї, такі як «використання кінетичної енергії, що створюється при струшуванні пульта дистанційного керування» та «використання вібраційної енергії, що створюється, коли мікрофон вловлює звуки».

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.