Інтерфейс Samsung TV Plus оновлено, і в 2021 році він з’явиться в інших країнах ЄС

Безкоштовна стрімінгова платформа Samsung TV Plus з підтримкою реклами зазнала змін в дизайні. Компанія також оголосила, що в 2021 році розширить свою діяльність на інші країни ЄС.

Samsung TV Plus

Samsung TV Plus

Samsung TV Plus, вперше запущений в 2015 році, являє собою безкоштовну потокову службу з підтримкою реклами, яка пропонує доступ до каналів з новинами, спортом, розвагами і т. д.

В даний час компанія випускає оновлений користувацький інтерфейс з «панеллю накладення» (короткий опис останніх переглянутих каналів), особистими рекомендаціями, «Продовжити перегляд» і контентом, згрупованим по колекціях і жанрам.

Samsung TV Plus

«Samsung TV Plus доступний на всіх телевізорах Samsung Smart TV з 2017 по 2020 рік, пропонуючи різноманітний лінійний контент і контент за запитом в Великобританії і багатьох країнах Європи», – сказав Гус Грімальді, Product менеджер Samsung в Європі.

Оновлений додаток доступний тільки на телевізорах Samsung Smart TV з 2017 року або пізніше, незважаючи на те, що моделі 2016 і 2015 років також працюють під управлінням власної операційної системи Tizen з доступом до TV Plus. Як і деякі інші виробники телевізорів, Samsung не надає великих оновлень ОС для своїх телевізорів після запуску.

Плани по розширенню на територію ЄС в наступному році

Samsung TV Plus в даний час доступний в США, Канаді, Великобританії, Німеччини, Італії, Іспанії, Франції, Австрії, Швейцарії та деяких країнах Азії.

Компанія заявила, що планує представити TV Plus в більшій кількості країн ЄС десь в 2021 році, не вказуючи відповідні країни або більш конкретні терміни.

Samsung TV Plus

Після запуску, а потім припинення підтримки різних сервісів, в тому числі стрімінгових сервісів «Milk», TV Plus, схоже, став для Samsung успіхом. Він конкурує з іншими безкоштовними сервісами з рекламною підтримкою, такими як Roku Channel, Pluto, IMDb TV і Tubi TV.

Джерело: flatpanelshd

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.