Нове покоління телевізорів Samsung The Wall microLED тонше і має більш якісну передачу кольору

Компанія Samsung представила версію телевізора The Wall microLED 2021 року. Він не тільки тонше, але і здатний більш точно відображати кольори. Більш того, компанії також вдалося реалізувати вищу частоту оновлення для більш плавного відображення об’єктів в русі. Samsung також заявляє, що новий модульний телевізор Wall TV став простіший в установці. З сьогоднішнього дня телевізор доступний на деяких ринках.

Samsung The Wall MicroLED TV

Нова версія The Wall – це перший комерційний дисплей в своєму сегменті з розширенням 8K. Він може бути розташований горизонтально для підтримки розширення до 16K (15360 x 1080 пікселів). Новий дисплей може займати до 1000 дюймів, а його яскравість може сягає 1600 ніт. Він оснащений поліпшеним процесором Micro AI, який аналізує і оптимізує кожен кадр відео для кращого масштабування контенту (до розширення 8K). Процесор AI також допомагає прибирати шум у відео.

Samsung The Wall MicroLED TV

Новий телевізор також підтримує частоту оновлення 120 Гц і здатний відображати кольори більш точно завдяки технологіям Black Seal і Ultra Chroma. Samsung заявляє, що технологія Black Seal покриває екран з більшою однорідністю, забезпечуючи більш чистий чорний колір. Технологія Ultra Chroma дозволяє створювати більш вузькі довжини хвиль для створення кольорів, вдвічі більше чистих, ніж у звичайних РК-дисплеїв. Серед інших функцій телевізора – 20-бітна обробка, HDR10 +, картинка за картинкою (2 x 2) і режим Eye Comfort (з сертифікацією TUV Rheinland).

Samsung The Wall MicroLED TV

 

Південнокорейська фірма також спростила установку версії The Wall TV 2021 року, реалізувавши бездротові стикувальні з’єднання і нескінченний дизайн. Комерційна версія The Wall TV, в якій використовуються модульні панелі microLED, може використовуватися в аеропортах, торгових центрах, роздрібних магазинах і в зовнішній рекламі. Він може бути встановлений в різних формах, включаючи стелю, увігнутий, опуклий, підвісний, похилий і L-образний.

По матеріалам sammobile.com

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.