Нові телевізори Samsung в 2022 році – новий Smart Hub, NFT та Mini LED

Samsung вперше представила свої телевізори з технологією Mini LED на виставці CES 2021, і вони виявилися, мабуть, найкращими телевізорами, які компанія будь-коли виробляла, не вважаючи на надмірно дорогий The Wall. Тому цього року Samsung вибирає інший підхід – більше зусиль на вдосконаленні програмного забезпечення та нових функціях.

Телевізори Samsung 2022 року, як і раніше, працюватимуть під управлінням ОС Tizen, але тепер вони будуть поставлятися з повністю оновленим домашнім екраном – Smart Hub. Основна частина нового інтерфейсу – це те, що Samsung називає Media Screen. Тобто, весь контент з усіх самих популярних потокових сервісів користувача об’єднають на одному екрані із персональними рекомендаціями та індивідуальним підбором контента на основі уподобань користувача. Окремим підрозділом стане категорія “Продовжуйте дивитись”, який дозволить вам продовжити перегляд фільму чи передачі з того самого моменту при повторному відкритті. Все це зроблено заради зменшення часу на пошук фільму, серіалу або телепередачі.

Samsung Smart Hub 2022
Samsung Smart Hub 2022

Все це дуже схоже на Google TV та Apple TV і це доволі зрозуміло, оскільки кожна компанія хоче бути вашим головним порталом для розваг та перегляду улюблених фільмів. Але чим саме здивує Samsung, можна буде казати лише після виходу анонсованих удосконалень.

Ось деякі інші програмні доповнення, які з’являться у 2022 році:

  • Дивіться разом: Samsung розширює свою платформу спільного перегляду відео, щоб виділити те, що, на її думку, є «першою у світі телевізійною системою для віддаленого перегляду відео контенту з друзями та рідними». Ви можете підключити USB-відеокамеру або навіть використовувати камеру смартфона або планшета для відеочату під час перегляду кіно.
  • NFT платформа: Компанія представляє новаторську платформу, яка дозволяє вам шукати, купувати та торгувати улюбленими витворами мистецтва на телевізорах Micro LED, Neo QLED и The Frame.
  • Функція інтелектуального калібрування зображення – допоможе побачити витвір NFT саме таким, як його задумав автор.
  • Gaming hub – окремий вбудований ігровий розділ на телевізорі!

Телевізори Micro LED – без рамок і в нових розмірах

Samsung випускає нові моделі своїх дисплеїв MicroLED, які кілька років тому дебютували під назвою The Wall. Компанія заявляє, що в 2022 році дисплеї MicroLED стануть “безрамковими”. Як завжди, технологія модульних панелей дозволяє (надзвичайно заможним) клієнтам конфігурувати будь-який розмір екрану, який найкраще підходить для їхньої ситуації – аж до величезних 178 дюймів.

Окрім індивідуальних моделей на замовлення Samsung раніше пропонувала готові 99 та 110-дюймові дисплеї. У оновленій лінійці 2022 року до них приєднається компактніша 89-дюймова модель Micro LED. Дисплей Micro LED складається з 25 мільйонів мікрометрових світлодіодів, пропонуючи найкращу у своєму класі якість зображення. Серед інших особливостей Micro LED 2022 – 20-бітна градація сірого (точне управління більш ніж мільйоном рівнів яскравості і кольорів, що забезпечує розширений HDR), 100% охоплення кольорової гами DCI і Adobe RGB, а також «безрамковий» дизайн (екран займає 99,99% площі корпусу).

Нові телевізори Micro LED отримають підтримку картинного режиму Art Mode, в якому на екрані відображаються полотна відомих художників та цікаві фотографії, а також функцію Multi View (дозволяє переглядати чотири джерела контенту одночасно при роздільній здатності 4К та частоті 120 fps) та Dolby Atmos.

Еволюція Neo QLED із процесором Neo Quantum та технологією Dynamic Sound Experience

Завдяки процесору Neo Quantum та досягненням у технології зображення та звуку, нова лінійка Neo QLED 2022 забезпечить одні з найчистіших зображень та захоплюючих звукових ландшафтів. Фактично, процесор Neo Quantum цього року розширює відображення контрастності з BLU (блок заднього підсвічування), збільшуючи рівень яскравості з 12 до 14-бітної градації для більшого контролю над джерелом світла – міні-світлодіодами Quantum. Це дозволяє телевізору керувати освітленням на 16384 рівнях, що в чотири рази більше, ніж у попередніх моделях – 4096 рівні.

Нова технологія Shape Adaptive Light використовує процесор Neo Quantum для аналізу ліній, форм та поверхонь для управління формою світла від світлодіодів Quantum Mini, підвищуючи яскравість та точність усіх форм на екрані. Результатом є визначна якість зображення, що дозволяє відображати повний HDR-контент. Samsung Neo QLED 2022 також має Real Depth Enhancer, мультиінтелектуальний алгоритм якості зображення. Цей технологічний прогрес створює більше відчуття реалізму, визначаючи та обробляючи об’єкт на передньому плані відповідно до його фону, щоб створити відчуття занурення.

Крім того, Samsung Neo QLED 2022 має режим EyeComfort, який автоматично регулює яскравість і тон екрану на основі вбудованого датчика освітленості та інформації про захід сонця. У міру зміни навколишнього освітлення екран поступово зменшуватиме кількість світла і пропонуватиме тепліші тони, відповідним чином регулюючи рівні синього світла. Це забезпечує комфортніший перегляд у нічний час за рахунок зменшення синього світла, що може вплинути на якість сну.

Звукові функції Neo QLED також отримають серйозне оновлення. Базуючись на OTS (звукове відстеження об’єктів), який спрямовує звук по кімнаті разом з об’єктом на екрані, телевізори 2022 року будуть оснащені OTS Pro – потужними динаміками, спрямованими вгору, для створення об’ємного звуку над головою. Neo QLED 2022 також забезпечує видатні враження від Dolby Atmos завдяки додаванню нових верхньо-канальних динаміків. Завдяки багатоканальним динамікам, розташованим по всьому телевізору, Neo QLED забезпечує динамічний звук, який відстежує події з усіх боків.

По матеріалам: samsung.com, theverge.com та itc.ua

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.