Новий Smart Monitor від Samsung – поєднання Smart TV, монітору та ПК

Samsung Smart Monitor

Наприкінці 2020 року компанія випускає Smart Monitor, який, на її думку, є першим монітором, що поєднує в собі OTT медіа-послуги, мобільне підключення та можливості віддаленого ПК. Samsung представляє модельний ряд M5, який складається з 27-дюймового екрану за 230$ та 32-дюймового за 280$. Також виходить 32-дюймовий 4K-монітор під назвою M7, який коштує 400$.

Як і телевізори Samsung, Smart Monitor оснащений програмним забезпеченням Tizen OS від Samsung і може підключатися до вашої мережі Wi-Fi для передачі вмісту HDR10 із таких додатків, як Hulu, Netflix, Apple TV, YouTube тощо, без необхідності підключення додаткового обладнання. Ви можете встановити інші програми із вбудованого магазину програм, як-от додаток Health від Samsung.

Усі варіанти монітора можна прикріпити до стіни або до підставки за допомогою кріплень Vesa розміром 100 x 100. Екран має два вбудовані динаміки потужністю 5 Вт, а також пульт дистанційного керування з підтримкою голосового асистента для Bixby 2.0, Alexa та Google Assistant. Вони навіть сумісні з AirPlay 2, що полегшує трансляцію з пристроїв Apple. Це дуже схоже на телевізор, правда?

Samsung Smart Monitor

Якщо ви хочете використовувати його як комп’ютерний монітор – у нього є ще кілька хитрощів. Наприклад, ви можете підключити мишу та клавіатуру через Bluetooth 4.2 та підключитися до Office 365 через віртуальну машину без потреби в будь-якому додатковому обладнанні. Ви також можете бездротово підключатися через DeX, утиліту Samsung, яка дозволяє вашому Galaxy S8 або новішому телефону розгортати на екрані повноцінний робочий стіл персонального комп’ютера. Ви також можете швидко віддзеркалити дисплей телефону Samsung (під управлінням Android Oreo 8.1 або новішої версії), торкнувшись його у верхньому правому краї монітора, де знаходиться тег NFC.

Монітор M7 Smart пропонує найбагатший вибір варіантів підключення для гаджетів. Ви можете підключити ноутбук через USB-C (здатний передавати відео DisplayPort, передавати дані та живити до 65 Вт), і у вас буде два резервних порти HDMI 2.0 (M5 оснащений двома портами HDMI 2.0 без USB-C). Ви також знайдете три порти USB-A 2.0 для передачі даних на M7. (Модель М5 оснащена лише двома).

Samsung Smart Monitor

Модель M5 Smart Monitor вийдуть через кілька тижнів, а M7 наразі планується випустити на початку грудня.

За матеріалом The Verge

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.