Samsung анонсувала хмарний ігровий сервіс для телевізорів з ОС Tizen

Samsung оголосила, що виходить на арену хмарних ігор на своїй платформі Tizen Smart TV. Ця новина з’явилася під час виступу на конференції розробників Samsung, і компанія не надала більш детальної інформації про те, які ігри будуть доступні, на яких інших платформах вони будуть (і чи будуть взагалі) доступні, та коли вони будуть запущені. Хмарні ігри – це область, в яку входять багато її великих технологічних конкурентів, але це також область, в якій Samsung балувалася раніше 🙂
Samsung Cloud Game Platform

На початку 2010-х років Samsung співпрацював з компанією Gaikai, яка займається потоковою передачею ігор, над тим, щоб запровадити ранню версію хмарних ігор на свої високоякісні телевізори. Подача була в основному такою самою, як і в наші дні – Samsung Cloud Gaming дозволяла вам грати в ігри тільки з телевізором, підключенням до Інтернету та контролером. Система навіть була запущена на стадії бета-тестування, але потім новий власник Гайкая вирішив піти в іншому напрямку. Цим власником, до речі, була Sony, і ця технологія врешті-решт перетворилася на не вражаючий сервіс PlayStation Now.

У 2021 році Samsung зіткнеться з більшою конкуренцією, ніж у перші дні з боку деяких великих технологічних конкурентів – Google управляє своїм сервісом Stadia, Amazon працює над Luna, а інші компанії, орієнтовані на ігри, такі як Microsoft і Nvidia, також мають свої власні пропозиції . Однак, як правило, мета – розповсюдити сервіси потокової передачі ігор на якомога більшій кількості платформ, пропонуючи однакові ігрові можливості на телефонах та телевізорах. У розділі питань та відповідей на своєму веб-сайті Samsung повідомляє, що його мета за допомогою хмарного ігрового сервісу – дозволити «користувачам грати в новітні ігри на своїх телевізорах Samsung Smart TV, оснащених платформою Tizen». Для нас це досить ексклюзивна послуга, хоч у майбутньому це може змінитися.

Samsung також повідомляє, що працює з партнерами над цією службою та використовує веб-технології для її підтримки.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.