Samsung обіцяє підтримку NFT на новій лінійці телевізорів 2022 року

Samsung NFT

Розглядати свої NFT токени на екрані смартфона чи ноутбука – це нормально, але чому б не нагадати всім, хто відвідує ваш будинок, про гроші, які ви витратили на NFT у цифровому мистецтві, демонструючи їх на екрані телевізора? Якимось чином ми опинилися у світі, де це стане реальністю: Samsung заявляє, що планує широку підтримку NFT, починаючи з лінійки телевізорів 2022 року.

«У зв’язку зі зростанням попиту на NFT, потреба у вирішенні сьогоднішнього фрагментованого середовища перегляду та покупок як ніколи велика», – йдеться у повідомленні компанії. «У 2022 році Samsung представляє перший у світі NFT-оглядач та агрегатор торгових NFT майданчиків на телеекрані – новаторську платформу, яка дозволяє переглядати, купувати та відображати ваші улюблені витвори мистецтва в одному місці».

Samsung NFT aggregation platform

За повідомленням Samsung, ця платформа (показана вище) дозволить творцям «ділитися своїм мистецтвом з усім світом» та дозволить потенційним покупцям:

  • Попередньо переглядати NFT перед покупкою
  • Дізнаватись про історію NFT, автора і метаданих блокчейна

Samsung також звертає увагу на деталі, коли справа доходить до перегляду NFT на своїх телевізорах 2022 року. Функція інтелектуального калібрування (Smart Calibration) на телевізорах автоматично налаштовуватиме параметри дисплея «відповідно до встановлених значень творця, тому ви можете бути впевнені, що ваша робота виглядатиме бездоганно і з максимально оригінальною якістю зображення». Ви чули про такі речі, як Dolby Vision або Netflix Calibrated Mode і тепер NFT будуть оброблятися аналогічним чином. Згідно з заявою, режим забезпечує швидкий і простий спосіб калібрування екранів протягом 30 секунд, тоді як професійний режим оптимізує екрани для отримання бездоганної якості зображення приблизно за 10 хвилин.

NFT платформа буде доступна на телевізорах лінійок Micro LED, Neo QLED і The Frame.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.