Samsung оновлює інтерфейс SmartThings для керування розумним домом

SmartThings

Samsung Electronics оголосили про випуск наступного покоління SmartThings – технології, що об’єднує в собі пристрої керування розумним домом.

Новий інтерфейс пропонує простіше та надійніше користування пристроями, а також швидший час завантаження.

Новий інтерфейс SmartThings полегшує пошук підключених домашніх пристроїв, забезпечуючи при цьому плавний перехід від попередньої версії SmartThings. Покращений дизайн SmartThings розбиває додаток на п’ять різних розділів – Обране, Пристрої, Життя, Автоматизація та Меню.

  • Обране – це новий головний екран у SmartThings, на якому зібрані пристрої, дії та послуги, які використовуються найчастіше для швидшого доступу.
  • Пристрої дозволяють користувачам переглядати та контролювати всі гаджети, підключаючи смарт телевізори, лампочки, побутову техніку тощо.
  • Життя – це місце для вивчення нових можливостей розумного дому, де користувачі можуть дізнатись про нові послуги SmartThings. Користувачі можуть дізнатись про розширені функції, які покращують їх загальний життєвий досвід, такі як SmartThings Cooking – це універсальна платформа для керування процесами на кухні.
  • Автоматизація з’єднує пристрої та дозволяє їм взаємодіяти як єдина система, та реагувати на конкретні умови в будинку, наприклад, на відкриття дверей та увімкнення світла.
  • У меню будуть розміщені додаткові функції SmartThings, включаючи SmartThings Labs, сповіщення, історію та налаштування.

Новий інтерфейс доступний для пристроїв Android вже сьогодні, а iOS з’явиться незабаром.

Відкрита платформа SmartThings об’єднує пристрої, розробників та послуги, щоб запропонувати одну з найбільших інтегрованих екосистем. Завдяки сотням сертифікованих брендів та мільйонам активних користувачів на платформі, SmartThings сприяє інноваціям у пов’язаному житті в різних випадках.

По матеріалам samsungmobilepress.com

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.