Samsung представляє свої нові екологічні картонні TV-бокси, які можна використовувати в якості будиночків для кішок та інших речей

Ви можете мислити нестандартно? Ну, чесно кажучи, це все, що ми робимо на карантині.

Тому Samsung пропонує вам мислити саме так, оскільки представляє екологічну упаковку для своєї лінійки телевізорів. Коробки мають пунктирні лінії на своїй поверхні, по яких ви можете слідувати і створювати щось зовсім нове. І ось тут починається саме круте! З мінімальними зусиллями ви можете створити міні-полицю, підставку для будь-яких речей, журнальний столик і навіть котячий замок для свого пухнастого друга. Вони ж просто шаленіють від коробок, так що ви не помилитеся з вибором.

samsung-eco-box

Нова екологічно-чиста коробка легко перетворюється в першокласний замок для вашої кішки

Зазвичай виробники електроніки використовують товсті коробки з гофрованого картону для захисту предметів всередині під час транспортування. Але, за словами Дезін, «ці коробки часто просто викидають у сміття, так як їх важко переробити в звичайному будинку». У підсумку вони перетворюються у 90 мільярдів тонн картону і паперу, які викидаються щорічно тільки в США.

Samsung будиночок для кота

Концепція екологічної упаковки Samsung розроблена для творчого використання коробок відповідно до вже нанесених візерунків на коробках. У коробках знаходяться такі розкішні телевізори, як «The Serif», «The Sero» і «The Frame». Кожна із цих коробок легко трансформується в меблі, предмети домашнього вжитку і просто зручний предмет.

Цей точковий малюнок, надрукований на поверхні, створений для того, щоб ви могли створювати щось зовсім нове

boxe-eco-friendly-packaging

Sero – це 43-дюймовий телевізор Samsung з плоским екраном, який також поставляється в багатоцільовій екологічній коробці

boxes-eco-friendly-packaging

За словами Кангука Чуна, виконавчого віце-президента і керівника групи продуктової стратегії Samsung Electronics, це спосіб зв’язатися зі споживачами, які прагнуть до більш екологічного життя. «Споживачі з більшою ймовірністю здійснять покупку у бренду, який розділяє ті ж принципи і цінності, що і вони, і з нашої еко-упаковкою ми вважаємо, що можемо надати нашим клієнтам новий досвід, який розглядає навколишнє середовище як важливий спосіб самовираження». – сказав Кангвук.

Samsung надрукувала інструкції по дизайну меблів на коробці, а інші дизайни можна знайти за допомогою QR-коду.

qr-instruction-samsung

Екопакети – це частина великої ініціативи Samsung із забезпечення екологічно безпечного способу життя

Dezeen і Samsung шукали набір специфічних функцій, коли справа стосується кращих дизайнів, які були б корисні і функціональні, а також були б бажаними об’єктами, які добре виглядають в будинку.

Щоб люди могли переробити свій ТВ-бокс, «отриманий об’єкт повинен бути чимось, що вони дійсно хочуть мати в своєму будинку і добре вписувався в їх спосіб життя.

Коробки можна перепрофілювати на багато предметів, включаючи стійку для глянцевих журналів

Dezeen-x-Samsung-Out-of-the-Box

І екологічну телевізійну консоль

Dezeen-x-Samsung-Out-of-the-Box

І навіть журнальний столик для ранкової чашки кави

Dezeen-x-Samsung-Out-of-the-Box

Кому потрібно платити за нові меблі, коли стільки речей можна зробити з коробок?

eco-friendly-packaging-samsung

По матеріалам: boredpanda.com

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.