Сервіс Samsung TV Plus виходить на європейський ринок

Запустивши в Індії свою безкоштовну послугу потокового відео, Samsung оголосила, що незабаром виведе Samsung TV Plus на європейський ринок. Скоро він буде доступний у Бельгії, Данії, Фінляндії, Ірландії, Люксембурзі, Норвегії, Португалії, Швеції та Нідерландах.

Samsung TV Plus

Samsung TV Plus – це безкоштовна послуга лінійного потокового відео з підтримкою реклами. Вперше він був запущений на внутрішньому ринку Samsung у Південній Кореї в 2015 році. Після того, як він стане доступним у всіх згаданих країнах, він буде присутній у 23 країнах світу, колективно пропонуючи понад 1000 каналів. Оскільки в Samsung TV Plus не здійснюється жодних процедур налаштування або входу, клієнти можуть швидко розпочати перегляд улюбленого вмісту без кредитної картки або передплати.

Samsung TV Plus пропонує доступ до вмісту різних жанрів, включаючи мистецтво, документальні фільми, стиль життя, фільми, музичні відео, новини, спорт, подорожі тощо. Він також має колекцію 4K-каналів. В Індії Samsung дебютував свою послугу потокового відео з 27 місцевих та глобальних каналів, включаючи Republic, 9xm та The Q. Послуга також доступна в лінійці смартфонів та планшетів Samsung від Samsung 8.0 (або новішої версії).

Південнокорейський технічний гігант також згадав, що користувачі додатків Samsung TV Plus в Австрії, Франції, Італії, Іспанії та Швейцарії можуть отримати доступ до більшої кількості вмісту та каналів протягом першої половини 2021 року.

Джерело: flatpanelshd.com

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.