Вже цієї зими Google Асистент буде інтегрований в телевізори Samsung 2020 та гаджети Fitbit

Крім телефонів і розумних дисплеїв / динаміків, Google Assistant доступний на безлічі інших пристроїв. Сьогодні Google виділяє інші форм-фактори, які недавно були випущені разом з Assistant, включаючи телевізори Samsung і Fitbit.

samsung-tv-google-assistant

Ще на виставці CES 2019 Samsung заявила, що додасть підтримку Google Assistant на свої телевізори. Дана функція відрізняється від SmartThings, який вже дозволяє використовувати пристрої Assistant для включення / вимикання телевізора та виконання інших основних команд.

Тепер до Асистенту можна отримати прямий доступ на телевізорах Samsung, як і на Android TV. З пульта дистанційного керування смарт-телевізора користувачі зможуть віддавати команди Google перемикати канали, регулювати гучність, управляти відтворенням і відкривати додатки. Це буде супроводжуватися візуальним інтерфейсом, з підтримкою управління пристроями, підключеними до Асистенту, і можливістю ставити питання.

Google також спростив пошук нового контенту, пошук за настроєм, жанру, актору і отримання індивідуальних рекомендацій – наприклад, ви можете сказати «покажи мені смішні фільми», щоб знайти комедію.

Для початку ця інтеграція доступна лише користувачам із США. Та скоро функціонал має розширитись і на інші країни світу на таких телевізорах Samsung:

  • 2020 8K and 4K QLED TVs
  • 2020 Crystal UHD TVs
  • 2020 Frame та Serif TV
  • 2020 Sero та Terrace TV

Інтеграція і доступність Асистента окремо від Wear OS буде офіційно представлено цієї зими на Fitbit Sense та Versa 3. Функціонал включатиме:

  • Спрощений запуск програми тренувань Fitbit
  • Встановлення таймеру
  • Керування своїми завданнями або можна буде додавати щось на зразок дезинфікуючого засобу для рук в свій список покупок

google-assistant-fitbit-sense

Все це на ходу, використовуючи тільки свій голос і не дотягуючись до телефону.

Джерело: https://9to5google.com

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.