Яка найпопулярніша ОС для сучасного телевізора?

Більшість скаже, що Android TV. Але ні – насправді лідирує Samsung Tizen OS.

На відміну від смартфонів, на ринку розумних телевізорів прижилося відразу кілька операційних систем. Це і Tizen в телевізорах Samsung, і WebOS в пристроях LG, VIIDA у Hisense і ряд інших. В якості універсальної виступає Android.

І можна було б подумати, що саме Android є найпопулярнішою операційною системою для телевізорів. Але це не так. Згідно з даними аналітиків Strategy Analytics, лідером є Tizen.

Smart-TV-WebOS

На цю операційну систему припадає близько 12,5% ринку, причому мова не про продажі за якийсь період, а в цілому про кількість пристроїв на ринку. Якщо точніше, на даний момент в світі налічується 155 млн розумних телевізорів з Tizen, що на 23% більше за показники минулого року.

Варто відзначити, що Strategy Analytics оцінює не лише телевізори, але й підключені телевізійні пристрої. До них відносяться також медіа приставки і ігрові консолі. При цьому Tizen не використовується ні там, ні там, так що лідерство Samsung можна сміливо переносити виключно на ринок телевізорів.

Подробиць щодо інших платформ немає, але джерело зазначає, що далі за популярністю йдуть WebOS, Sony PlayStation, Roku TV OS, Amazon Fire TV OS і Google Android TV.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.